Tipy na výlety Českým rájem v novém

07.04.2022 13:02

Sdružení Český ráj, z. s., připravilo na letošní turistickou sezonu novinku v podobě elektronických tipů na výlety ve formě flipbooku. Pro návštěvníky je tak připraveno 28 tipů na pěší výlety, které je zavedou do známých i méně známých zákoutí regionu. Cyklisté se mohou inspirovat v nabídce 30 cyklovýletů a připraveno je tu deset výletů za filmem a pohádkou, s nimiž je možné se vydat třeba za Rumcajsem do Jičína nebo na Sychrov za princeznou Zlatovláskou.

Flipbook umožnuje pohodlné listování, prohlížení galerie fotek, je propojen na mapy.cz a obsahuje i další detailnější informace na webu Sdružení Český ráj.

Pro návštěvníky informačních center má Sdružení Český ráj v rámci tohoto projektu v nabídce tři druhy letáčků, které fungují jako jakýsi rozcestník a umožňují se do flipbooku dostat pomocí QR kódu, který si jednoduše „vyfotíte“ telefonem.

A pro ty, co jdou na výlet raději s trasou „na papíře“ než v telefonu, je tu možnost si vybraný výlet vytisknout, neboť všechny jsou ke stažení v pdf.

Výlety jsou k dispozici na:

e-brozury.cesky-raj.info/vylet/cyklo
e-brozury.cesky-raj.info/vylet/pesi
e-brozury.cesky-raj.info/vylet/film
a také na www.cesky-raj.info (tipy na výlety)

Zpět