Po Českém ráji turistickým autobusem

20.05.2014 13:24

Naplánujte si svůj výlet, ať už pěšky, na kole či koloběžce bez použití vlastního auta a využijte letních turistických autobusů, které nabízejí alternativní a pohodlnou možnost přepravy po Českém ráji. Ubydou vám starosti s parkováním a dostanete se na atraktivní místa v našem regionu.

Máte rádi adrenalin? Pak si připravte koloběžku či kolo, nechte se autobusem zavézt třeba na Kozákov a odtud si pak můžete užít parádní sjezd. Nebo se vydejte autobusem i s dětmi do pohádkového Jičína, kde na vás čeká Rumcajs s celou svou loupežnickou rodinou a spousta další zábavy.

A pokud se chcete toulat přírodou a obdivovat skalní města, stačí vystoupit třeba na Hrubé Skále a vydat se pěšky po hřebeni Zlaté stezky Českého ráje až do města Turnova.

Na Mladoboleslavsko vás zaveze hnědá linka a i tady najdete spoustu možností k příjemnému trávení Vaší dovolené.

Již 15. ročník letních turistických autobusů v Českém ráji bude zahájen na červené, žluté a hnědé lince v sobotu 31. května 2014. Linky modrá a zelená vyjedou 30. června. Provoz bude ukončen 30.08.2014.

Podrobné jízdní řády letních turistických autobusů spolu s dalšími informacemi o turistické nabídce v Českém ráji jsou uveřejněny v Turistických novinách Český ráj 2014 a kapesních jízdních řádech. Noviny včetně jízdních řádů jsou k dispozici ve všech informačních centrech regionu vč. infocentra v Kostelní ulici v D. Bousově.

Jízdní řády a další informace najdete také na:

www.cesky-raj.info a www.craj.cz

Podpořeno finančními prostředky Královéhradeckého a Libereckého kraje. Letní turistické autobusy jsou projektem Mikroregionu Český ráj ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu Český ráj.

Zpět