Pestrá prázdninová nabídka v Českém ráji

23.06.2010 13:44

Sdružení Český ráj přichází s dalším ročníkem úspěšného programu "Prázdninová nabídka na každý den". Ten nabízí na každý den v týdnu jinou možnost, jak trávit volný čas v Českém ráji.

Na červenec a srpen 2010 je v Českém ráji připraveno 32 netradičních nabídek, mezi kterými návštěvníci regionu či místní občané mohou najít například prohlídky památek Jičína, Turnova, Železného Brodu a Semil s průvodcem, historické programy na hradě a zámku Staré Hrady a zámku Dětenice, programy pro rodiny s dětmi v Mnichově Hradišti, v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi, ve Šťastné zemi v Radvánovicích, na Hrubém Rohozci a další.

Nebudou chybět ani ukázky tradičních řemesel a zvýhodněné nabídky sportovních programů. Nabídku letos nově zpestří například i pravidelné páteční koncerty v Semilech, nebo exkurze do Novopackého pivovaru s ochutnávkou piva.

Pro tento program, který se bude opakovat každý týden během prázdninových měsíců, byl vydán plakát a nově i leták pod názvem „Prázdninová nabídka pro každý den 2010“. Oba propagační materiály je možné najít v turistickém informačním centru v Dolním Bousově.

Podrobné informace o „Prázdninové nabídce pro každý den 2010“ najdou zájemci na www.cesky-raj.info a v turistických informačních centrech Českého ráje.

Zpět