Mistři autokrosu v Bousově

25.03.2013 10:20

V sobotu 9. března 2013 se do Staročeské restaurace sjeli příznivci autocrossu. Mistři tohoto krásného sportu se představili několika desítkám návštěvníků této besedy.

Tomáš Handík – zástupce divize D6. Úřadující mistr Evropy Václav Fejfar – divize TAX a pravidelný účastník ME v této divizi – Ladislav Brožek. Mistr ČR za rok 2011 – Martin Svoboda, taktéž z divize TAX, pár otázek zodpověděl i jeho bratr Pavel - od loňské sezony nováček v této divizi. Na poslední místo jsem si nechal legendu českého autocrossu – Jaroslava Hoška z královské divize Super Baggy. Přítomen této besedy byl předseda svazu off-road Ladislav Tejchman, člen off-road svazu FIA Milan Tejchman, motoristický novinář Mediasportu Vojtěch Kára, předseda AMK Nová Paka Bohumil Kužel a další.

Přítomní návštěvníci se dozvěděli spoustu zajímavých informací nejen o uplynulé sezoně 2012, ale i o plánech jednotlivých jezdců do budoucna. Velký dík patří pořadatelům besedy, hlavně Petru Nechánskému ml. a Josefu Procházkovi, který zajistil malou výstavu dobových fotografií místního autoklubu. 

Přikládám několik fotografií z této besedy.

Autor: Roman Stránský

Zpět

Fotogalerie: Mistři autokrosu v Bousově

/album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3352-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3346-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3390-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3388-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3356-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3392-1-jpg/ /album/fotogalerie-mistri-autokrosu-v-bousove/img-3391-1-jpg/